Навчальний візит викладачів ТНПУ в Естонію (ФОТО)

Навчальний візит викладачів ТНПУ в Естонію

У рамках міжнародного проєкту програми Еразмус+ (CBHE) «MultiEd / Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції» (610427-EPP-1-2019-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP)  доценти кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови факультету іноземних мов Людмила Бабій та Ольга Дацків перебувають із навчальним візитом в Естонії на запрошення Нарвського коледжу Тартуського університету.

Обмін досвідом роботи

Під час навчального візиту в Естонію

Програма візиту передбачає вивчення досвіду роботи із впровадження методики мовного занурення та предметно-мовного інтегрованого навчання мов у навчальних закладах Таллінну, Тарту і Нарви, а також участь у міжнародній конференції.

Менеджер проєкту «MultiEd»

проф. Любов Струганець